Черкаські лісівники вже заготовили 61 тонну насіння жолудя та горіха чорного

Черкаські лісівники вже заготовили 61 тонну насіння жолудя та горіха чорного За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, лісівники Черкащини нині вже на завершальному етапі зі збору врожаю лісового насіння листяних порід. Наразі лісові господарства області заготовили 61 тонну жолудя та горіха чорного, що цілком достатньо для забезпечення власних потреб.

У лісгоспах зібрали 44 тонни жолудя, із них 37 тонн жолудя дуба звичайного та 7 тонн жолудя дуба червоного. За словами лісівників, цьогоріч досить високий урожай, проте якість насіння низька, це пов’язано з посушливим та жарким літом. Саме тому доводилося ретельно відбирати життєздатні плоди дуба. Також у держлісгоспах області зібрали 17 тонн насіння горіха чорного, який добре зростає в наших кліматичних умовах та має цінну деревину.

Окрім того, державні лісогосподарські підприємства області заготовили насіння супутніх деревних та чагарникових порід. Наразі зібрали: абрикоси – 269 кг, лісової черешні – 85 кг, липи – 80 кг, аличі – 17 кг, ясена звичайного – 15 кг, акації жовтої – 8 кг та інших.
25.11.2019 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter