У лісосмузі біля Жашкова знайшли 20 мертвих свиней

Як інформує начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков, 6 листопада 2019 року державним інспектором Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу спільно з працівниками Жашківського відділення поліції ГУНП в Черкаській області здійснено виїзд для перевірки фактів захоронення трупів тварин в адміністративних межах Жашківської ОТГ.
У лісосмузі біля Жашкова знайшли 20 мертвих свиней

Перевіркою виявлено більше 20 мертвих свиней, що знаходились у полезахисній смузі в адміністративних межах Жашківської ОТГ. Також виявлено громадян, які представились робітниками ФГ «СТЕП», та які на момент прибуття поліцейських та екологів намагались за допомогою екскаватора загорнути трупи тварин у заздалегідь підготовлену яму.

На місці знаходження мертвих тварин відібрані проби ґрунту та здійснено заміри забрудненої земельної ділянки.

Слідчо-оперативною групою проведено фіксацію обставин правопорушення та внесені дані до ЄРДР з метою подальшого розслідування та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Також, відібрано матеріали частин тварин та направлено до Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області для проведення лабораторних досліджень.
11.11.2019 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter