У Шевченківському лісництві на Лисянщині школярі збирали лісове насіння з дубів Шевченка

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, в Лисянському лісгоспі триває заготівля лісового насіння. Вже традиційно, з року в рік, виявляють активність і з задоволенням допомагають лісівникам у цій кропіткій роботі члени шкільного лісництва. Так, днями діти – учні 7-го класу Лисянської загальноосвітньої школи №2 зібрали понад 200 кг жолудя.
У Шевченківському лісництві на Лисянщині школярі збирали лісове насіння з дубів Шевченка

Збір лісового насіння проводили з вікових дерев в Шевченківському лісництві та на місці панського маєтку Енгельгарда в с. Будище. Жолуді, за традицією, збирали з дуба Тараса Шевченка. За словами лисянських лісівників, урожай на цьому дереві цьогоріч невеликий, проте посівний матеріал все ж таки вдалось заготовити. Також зібрали жолуді з вікових дубів, які зростають біля панського ставу та в урочищі «Шевченківська Дача», саме цей дуб є одним з об’єктів екологічної стежки.

Крім жолудів, заготовили насіння з вікових дерев гіркокаштана кінського, що зростають на алеї панської садиби. Вирощені сіянці з зібраного насіння у наступному році використають в озелененні школи та створенні пам’ятних лісових насаджень.
22.10.2019 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter