На Черкащині пройшов флешмоб "З любов'ю до планети"

«З любов’ю до планети» - так назвали свою акцію організатори з ініціативної групи «World of Unity», які стабільно два рази на рік (весною та восени) озеленяють території черкаських навчальних закладів. Як інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, цю традицію вони вважають за одну із своїх найважливіших громадянських місій.

На Черкащині пройшов флешмоб "З любов'ю до планети"


Разом з активістами висаджували молоді сіянці дуба червоного, горіха чорного, липи та саджанці туй активне студентство Черкаського вищого професійного училища та Черкаського автодорожнього ліцею.

Цей «зелений» флешмоб від черкаської молоді згодом перелетить океан і благодійна естафета дістанеться далекої Америки. Там до акції «З любов’ю до планети» доєднаються американські студенти, які також висадять дерева вже на іншому континенті, у штаті Колорадо. Американською половиною міжнародної екологічної акції керує громадська діячка та великий друг черкащан Кендас Ноулен.

Активісти з ініціативної групи «World of Unity» не зраджують традиції озеленювати Черкаси за будь-якої сприятливої нагоди. Здійснити осіннє висаджування дерев та озеленити території двох черкаських навчальних закладів вже не вперше допомогло Черкаське управління лісового та мисливського господарства. А посадковий матеріал – до півсотні сіянців дерев – надали активістам у Черкаському лісгоспі.
17.10.2019 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter