В Умані після хасидського Рош-га-Шана виявили 314,4 кг. продуктів, які порушують санітарне законодавство

В Умані після хасидського Рош-га-Шана виявили 314,4 кг. продуктів, які порушують санітарне законодавство В Умані виявили 314,4 кг харчових продуктів, які порушували санітарне законодавство. Про це повідомили у пресслужбі Держпродспоживслужби, передає УНН.

Повідомляється, що фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області підбили підсумки роботи за період святкування хасидами свята Рош-ха-Шана в Умані.

“За результатом виявлених порушень санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів недобросовісні суб’єкти господарювання були оштрафовані та отримали попереджувальні приписи. Також з обігу вилучено 314,4 кг харчових продуктів та відсторонено від роботи 15 осіб з числа декретованих контингентів. Ще для 26-ти осіб проведено позапланове гігієнічне навчання”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час підготовки до Рош-ха-Шана обстежували об’єкти проживання, лікувальні установи, заклади громадського харчування та інші. Фахівці дослідили понад тисячу проб питної води, води в водоймах, ґрунту, харчових продуктів, змивів. У 25% випадків реєструвалися відхилення від нормативних вимог.

Вказується, що цього року святкувати Рош-ха-Шана до Умані приїхало майже 27 тисяч паломників з семи країн світу, у тому числі понад 2 тисяч дітей. Найбільша кількість людей (99%) прибула з Ізраїлю, а ще були прочани із США, Франції, Великобританії, Бельгії та Молдови.
09.10.2019 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter