У Черкасах втричі збільшать площу парку на вул. Сержанта Смірнова

За інформацією Черкаської облради, проведено засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, використання природних ресурсів та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Вів засідання заступник голови постійної комісії депутат Володимир Ніжніков.

У центрі уваги членів комісії перебували питання про території та об’єкти природно-заповідного фонду Черкаської області та внесення змін до програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки.
У Черкасах втричі збільшать площу парку на вул. Сержанта Смірнова

З обох питань порядку денного інформувала присутніх на засіданні начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олена Звягінцева.

Зокрема, йшлося про розширення площ природно-заповідного фонду. Проект рішення передбачає зміну меж парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Імені Сержанта Смірнова», який оголошений рішенням Черкаської обласної ради від 23.06.2010 № 34-9/V у м. Черкаси на розі вулиць Сержанта Смірнова та Гагаріна з 0,32 до 0,91 га. Потреба збільшення площі пояснюється тим, що в процесі його організації площа була визначена орієнтовно. Розширення меж об’єкта планується за рахунок прилеглої території на якій, крім зелених насаджень, розміщені дитячий та спортивний майданчики.

Також проектом рішення передбачено оголошення 6 об’єктів природно- заповідного фонду місцевого значення, а саме: ботанічних заказників «Грушевий яр» площею 30,1609 га в адміністративних межах Баландинської сільської ради Кам’янського району; «Кут» – площею 15,8 га в адміністративних межах Остапівської сільської ради Драбівського району; парків-пам’яток садово- паркового мистецтва «Сквер «Троянд» площею 0,1 га в адміністративних межах Руськополянської сільської ради Черкаського району; «Сосновий ліс» площею 20,7 га в адміністративних межах Лоташівської сільської ради Тальнівського району; ландшафтного заказника місцевого значення «Солонці» площею 27,5359 га в адміністративних межах Іркліївської сільської ради Чорнобаївського району; комплексного заказника місцевого значення «Лихолітський» площею 52,0 га в адміністративних межах Лихолітської сільської ради Чорнобаївського району. Всі ці заходи сприятимуть збереженню біологічного та ландшафтного різноманіття, підтриманню загального екологічного балансу та збільшенню площі природно- заповідного фонду області.
07.10.2019 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter