У Дніпро в районі "Селени" випустили 4,5 тонн риби

Як інформує державне агентство рибного господарства в Черкаській області, 30 вересня відбулося зариблення Кременчуцького водосховища в районі насосної станції мікрорайону Дахнівка у м. Черкаси (за готельним комплексом "Селена"). Вселення здійснювалось за рахунок коштів користувачів водних біоресурсів.
У Дніпро в районі "Селени" випустили 4,5 тонн риби

Так, до водосховища випущено 4 500 кг (14 000 екз.) дволіток тобстолоба, середньою вагою близько 320 грамів/екз. Загальна вартість зарибку складає 100 000 грн.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Черкаського рибоохоронного патруля та користувачі. Також у заході взяли участь студенти Навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

«Черкаський рибоохоронний патруль докладає максимальних зусиль щодо виявлення та попередження порушень Правил рибальства. Але пріоритетними завданнями управління є не тільки збереження водних біоресурсів, а й активна участь у поповненні природних багатств. Штучне відтворення направлене як на підтримку водних екосистем в цілому та формування промислових запасів, так і на проведення важливих рибницько-меліоративних заходів та штучного формування іхтіофауни. За рахунок зариблення формується суттєва частка загальної промислової рибопродукції, а також здійснюється поповнення природних популяцій аборигенних видів риб», - розповів студентам начальник Черкаського рибпатруля Віктор Іванько.
01.10.2019 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter