АМКУ: Виконком Золотоніської міськради не провів вчасно конкурс на право вивезення побутових відходів у місті

Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у діях виконавчого комітету Золотоніської міської ради виявило ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Як встановило Відділення, виконавчим комітетом Золотоніської міської ради було укладено договір на надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Золотоноша з КП «Міський водоканал» на строк, що не відповідає вимогам законодавства, та внаслідок чого своєчасно не було проведено новий конкурс з визначення виконавця зазначених послуг.

Такі дії органу місцевого самоврядування містили ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції та могли призвести до недопущення конкуренції на ринку послуг з вивезення побутових відходів.

У зв’язку з цим, адміністративною колегією територіального відділення виконавчому комітету Золотоніської міської ради було надано обов’язкові для розгляду рекомендації.

На виконання рекомендацій адміністративної колегії обласного територіального відділення виконавчим комітетом Золотоніської міської ради проведено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у м. Золотоноша та укладено договір з переможцем конкурсу у відповідності до чинного законодавства.
27.09.2019 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter