На Черкащині запроваджено карантин через поширення західного кукурудзяного жука

На Черкащині запроваджено карантин через поширення західного кукурудзяного жука Як інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, в Черкаській та ще 4-ох областях - Житомирській, Кіровоградській, Одеській і Рівненській, запроваджено карантинний режим через обмежено поширеного в Україні карантинного організму — західного кукурудзяного жука. Про це повідомили в Держпродспоживслужбі.

Зокрема, карантин запроваджено в СТОВ «Ліщинівське» (село Ліщинівка Черкаської області) на загальній площі 55 га та «Баранівському сільськогосподарському підприємстві-1» (село Зеремля Житомирської області) на загальній площі 77 га.

На Кіровоградщині від шкідника постраждали три агропідприємства – «Нива» (село Хащувате), «Урожай» (місто Гайворон) та «Явір К» (село Тополі). Карантин введено на загальній площі 163 га.

На Одещині карантин введено в селі Новогригорівка на території Настасівської сільської ради на загальні площі 10 га та в СФГ «Гайчук» (село Каїри Лиманського району) на площі 110 га.

У цьому ж списку - село Копань Рівненської області, йдеться про територію «Західної агровиробничої компанії», загальна площа - 100 га.
06.09.2019 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter