Екологи б'ють на сполох: браконьєрські угрупування Чорнобаївського району загрожують економічній безпеці держави

Начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков написав на ФБ, що Держекоінспекція Центрального округу оголошує ФЛЕШМОБ по кількості випущеної риби до природи природоохоронними органами та громадянами області.

Шановні друзі та природоохоронці! Браконьєрські угрупування Чорнобаївського району та області створюють загрозу не тільки для природи, а й для економічної безпеки держави!

Це ми бачимо по кількості вилучених за останній час незаконних знарядь вилову та кількості риби, яка потрапляє у пастки браконьєрів та гине.
Екологи б'ють на сполох: браконьєрські угрупування Чорнобаївського району загрожують економічній безпеці держави

Тільки під час проведення рейду 3 вересня 2019 року нами виявлено та вилучено 7 мисинових сіток висотою два з половиною метри кроком вічка 35 на 35 мм, якими винищується риба малих розмірів та які заборонені до використання на Кременчуцькому водосховищі, 4 «промислові» ятері на 4 кулі довжиною кожної 25 метрів, в яких знаходилась риба видів сом, товстолоб, плітка, карась, лящ загальною вагою близько 250 кг.

Вся риба збережена та випущена до водосховища!

Упереджена шкода навколишньому природному середовищу склала близько 68 тис. грн.!

Вилучені браконьєрські знаряддя лову на суму на «чорному» ринку близько 80 тис. грн.!

Тому ми звертаємось до працівників рибного патруля, патрульної та Національної поліції з проханням допомогти в подоланні браконьєрства та прийняти участь у флешмобі випускаючи живу рибу до природи та роблячи заходи на випередження з метою максимально зменшення шкоди, яку завдають браконьєри виловлюючи рибу на території наших водойм.
05.09.2019 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter