Держагентство з водних ресурсів провело позачергове засідання з приводу узгодження роботи водосховищ на Росі

Як інформують у Черкаській ОДА, позачергове засідання Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем річки Рось суббасейну середнього Дніпра обєднало екологів 28 серпня у Білій Церкві. Говорили про результати аналізу водогосподарської обстановки у басейні річки Рось. Участь в обговоренні взяли й фахівці обласного управління екології та природних ресурсів.
Держагентство з водних ресурсів провело позачергове засідання з приводу узгодження роботи водосховищ на Росі

Проведення засідання ініціювало Державне агентство водних ресурсів України у зв’язку з маловодним періодом. Результати дослідження водогосподарської обстановки в басейні річки Рось представили фахівці регіонального офісу водних ресурсів річки Рось.

У ході засідання також обговорили забезпечення роботи гідровузлів водосховищ, на яких розміщені ГЕС, в режимі постійного пропуску води не менше за екологічні витрати та необхідність проведення реконструкції гідротехнічних споруд ГЕС. Крім того, фахівці зійшлися на тому, що є необхідність введення тимчасових обмежень водоспоживання на період маловоддя. Втім, за інформацією юридичної служби регіонального офісу водних ресурсів річки Рось, нині ця процедура не визначена на законодавчому рівні.
02.09.2019 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter