Біля Рацево на Дніпрі затримали браконьєрів з великою партією риби

Під час чергового природоохоронного рейду працівники Управління екологічного (нагляду) контролю у Черкаській області та поліцейські Чигиринського відділення Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області затримали браконьєрів, які серед білого дня здійснювали незаконний вилов риби на Кременчуцькому водосховищі неподалік села Рацево Чигиринського району. Про це повідомляє начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков на своїй сторінці у мережі Facebook.
Біля Рацево на Дніпрі затримали браконьєрів з великою партією риби

В результаті рейду з води вилучили два промислові ятері (значних розмірів) на 4 кулі кожен та 6 сіток розмірами 32х32 мм загальною довжиною 420 метрів. Такі знаряддя заборонені для вилову риби оскільки вони мають незначний розмір вічка і до них масово потрапляє риба малих розмірів. Внаслідок цього природі наноситься непоправна шкода, коли винищується ціла популяція.

В незаконних знаряддях лову вилучили рибу видів: лящ (мілкий) 102 шт, плітка 148 шт, окунь 2 шт, сом 2 шт, плоскирка 111 шт, судак 35 шт, карась 15 шт. Збитки, завдані державі, склали майже 54 тис. грн.

Риба передана під реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перерахують до державного бюджету.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу для встановлення походження знарядь лову та осіб причетних до вчинення правопорушення.
28.08.2019 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter