10 серпня на Черкащині відкривається сезон полювання на пернату дічину

10 серпня на Черкащині відкривається сезон полювання на пернату дічину За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, з 10 серпня на Черкащині розпочнеться сезон полювання на пернату дичину. Він триватиме до 29 грудня поточного року включно. Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю.

Всього в області функціонує 55 мисливських господарства, з них 5 підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів. Офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 20 тисяч мисливців.

Лісівники нагадують, що кожен мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.
08.08.2019 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter