У Липівському заказнику затримано двох браконьєрів, які виловили риби на понад 10 тис. грн.

У Липівському заказнику затримано двох браконьєрів, які виловили риби на понад 10 тис. грн. Як інформує на ФБ начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков, у ніч проти 3 серпня в Липівському заказнику екологами та водним патрулем затримано браконьєра зі значним "уловом".

Зокрема,поліцейськими 5-ї роти водного патруля Управління патрульної поліції в Черкаській області та держекоінспекторами Управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області при проведенні природоохоронного рейду на території орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський», поблизу населеного пункту Благодатне затримано браконьєра, який на гумовому човні марки “Bark” за допомогою 2 сіток загальною довжиною 120 метрів, висотою 2,40 метри, вічко 70х70 мм здійснив незаконний вилов риби виду Лящ -18 шт., Товстолобик- 3 шт., Білизна-1 шт., Карась-2 шт., Окунь- 3шт.

Для фіксації обставин, на місце події викликано слідчо – оперативну групу Золотоніського відділу ГУНП у Черкаській області.

На порушника складено адміністративний протокол за ст. 91 КУпАП (Порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду).

Розмір шкоди, завданої довкіллю, обраховано згідно постанови Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 №541 та становить 10 тис. 565 грн.
05.08.2019 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter