До 25 липня в мисливських угіддях Черкащини триває облік пернатої дичини

До 25 липня в мисливських угіддях Черкащини триває облік пернатої дичини За інформацією управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, в мисливських угіддях Черкащини проводиться облік чисельності пернатої дичини до 25 липня. Він здійснюється користувачами мисливських угідь за участю представників обласного управління лісового та мисливського господарства, державних підприємств лісового господарства, управління екології та природних ресурсів ОДА.

Об’єктивний контроль та координація діяльності мисливських господарств здійснюється відповідно до Законів України “Про мисливське господарство та полювання”, “Про тваринний світ”, а також відповідно до розпорядження від 17.04.2018 № 234 “Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області”.

По завершенню буде здійснено розрахунок пропускної спроможності мисливських угідь (кількість мисливців, яких може прийняти на полювання кожне мисливське господарство за сезон та в кожен день полювання) та визначені терміни полювання на пернату дичину.
19.07.2019 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter