У Лисянському лісгоспі відновлено лісове джерело в урочищі "Довжик"

У Лисянському лісгоспі відновлено лісове джерело в урочищі "Довжик" На території Стеблівського лісництва Лисянського лісгоспу, в урочищі «Довжик», поблизу смт. Стеблів ще з прадавніх часів протікало стародавнє джерело. За свідченнями місцевих жителів, чимало люду спробувало його прохолодної цілющої води. Проте з часом джерело замулилось, а стежка до нього почала заростати травою.

Як інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, лісівники відновили джерело та облагородили територію довкола. Облаштували криничку, збудували нову зручну альтанку, аби всі охочі могли відпочити тут та скуштувати смачної джерельної води. Також зробили місток, встановили інформаційні аншлаги, облаштували місця для приготування їжі на багатті та дорогу, щоб був зручний підхід до джерела.

«Щороку ми намагаємось робити корисні справи для громади – оновлюємо вже існуючі, або створюємо нові рекреаційні пункти, опікуємось пам’ятками природи, що знаходяться на території держлісфонду, нещодавно створили нову еколого-просвітницьку стежку, а також відновлюємо лісові джерела. Ці напрямки роботи є для нас одними із пріоритетних, адже взаємодія з місцевим населенням та їх підтримка мають вагоме значення у нашій роботі», – говорить директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.
16.07.2019 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter