В Уманському районі рятувальники й лісівники провели спільні навчання з гасіння умовної лісової пожежі (відео)

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, тактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі в лісі провели на базі Собківського лісництва ДП «Уманське лісове господарство». Лісівники разом з працівниками Уманського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області відпрацьовували взаємодію при ліквідації лісової пожежі.

Мета заходу – на практиці відпрацювати спільну взаємодію щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у лісовому масиві. На навчаннях були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж. Крім того, було відпрацьовано взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння лісових пожеж.

За словами інженера охорони та захисту лісу ДП «Уманське лісове господарство» Вадима Курія, лісівники та рятувальники спрацювали добре, спільними зусиллями умовну лісову пожежу було ліквідовано.

Лісівники зауважують, щоб таких випадків не було, щоб не виникало загорань у лісі, громадянам потрібно, в першу чергу, дотримуватися елементарних правил: розводити багаття лише в спеціально відведених місцях, обов’язково гасити після себе вогонь та не залишати сміття в лісі.
21.06.2019 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter