На Корсунщині лісівники відкрили екологічну стежку "Скарби природи"

Цієї весни у лісовому масиві ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» з’явилася цікава новинка – екологічна стежка «Скарби природи», яка знаходиться на території Виграївського лісництва, у кварталі 25. За словами лісівників, вона відкриє усім відвідувачам двері у цікавий, незвіданий й таємничий світ лісового життя. Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
На Корсунщині лісівники відкрили екологічну стежку "Скарби природи"

Головна мета екологічної стежки – це виховання грамотної поведінки людини в лісі, усвідомлення цінності природи, поширення знань про довкілля та формування екоорієнтованих умінь та навичок.

Еколого-просвітницька стежка «Скарби природи» проходить по унікальному лісовому масиву вздовж річки Рось, поблизу якої знайдено осередки прадавньої Трипільської культури. Маршрут починається біля найстарішої школи Корсунь-Шевченківського краю та проходить через заквітчані конваліями галявини, дубовий гай, наповнений мудрістю віків, водойму «Черепашиний рай» і закінчується біля мальовничого ставу, оточеного мішаним лісом. Під час прогулянки можна насолодитися пахучим різнотрав’ям лісостепової України.

Проклали еколого-просвітницьку стежку, обладнавши 10 видових пунктів-зупинок корсунь-шевченківські лісівники, а от проводити тут пізнавальні заходи буде інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта». Загалом протяжність стежки 4 км, упродовж яких досвідчені педагоги центру, лісівники знайомитимуть відвідувачів із місцевою флорою та фауною.
На Корсунщині лісівники відкрили екологічну стежку "Скарби природи"

Розпочинається еколого-просвітницька стежка з історичного екскурсу, що має назву «Горохова діброва». Тут розповідають про старовинне поселення Виграїв, проводять активні природничі ігри. Наступна зупинка – болотна екосистема «Черепашиний рай», яка передбачає ознайомлення з болотною екосистемою та вивчення методів рівня забруднення водних ресурсів. Рухаючись далі відвідувачі потраплять у мішаний ліс «На перехресті світів», де дізнаються про особливості біорізноманіття лісових екосистем, вплив господарської діяльності людини на ліс та матимуть змогу долучитися до процесу лісовідновлення. На ялинковій галявині «Врятуй майбутнє» усім охочим запропонують взяти участь в еко-квесті «Збережи ялинку» та в акції зі збільшення площі ялинкових насаджень навесні та восени.
23.05.2019 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter