За місяць роботи на Черкащині ТОВ «Чотири Лапи Україна» стерилізувало і вакцинувало проти сказу майже 300 бездомних собак

За місяць роботи на Черкащині ТОВ «Чотири Лапи Україна» стерилізувало і вакцинувало проти сказу майже 300 бездомних собак, чим упередило появу сотень нових безпритульних тварин. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

За словами директорки ТОВ «Чотири Лапи Україна» Олександри Лісчишиної, представники Міжнародного благодійного фонду “Four Paws International” стерилізували та вакцинували проти сказу 74 безпритульних тварини у м. Монастирище, 116 – у Христинівці та 92 – у Жашкові. Саме такий метод регулювання чисельності безпритульних тварин – як позбавлення їх можливості розмножуватися після стерилізації – на сьогодні є єдиним дозволеним в Україні та доведено ефективним методом вирішення питання безконтрольного розмноження вуличних тварин. Крім того, цих тварин вакциновано проти сказу, що є дієвим засобом профілактики поширення цієї хвороби.
За місяць роботи на Черкащині ТОВ «Чотири Лапи Україна» стерилізувало і вакцинувало проти сказу майже 300 бездомних собак

- В усіх населених пунктах, де ми працювали, влада виявляла максимальне сприяння, а люди активно долучалися до процесу, допомагаючи у відлові тварин, приводячи тварин, що перебувають у них під опікою, - констатує директорка ТОВ «Чотири Лапи Україна» Олександра Лісчишина.

Як відомо, Черкащина є єдиним регіоном України, де діє обласна програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. У її рамках, цьогоріч Золотоноша вакцинувала проти сказу і стерилізувала 20 бездомних тварин, Звенигородка – 55.

До проведення таких же, вкрай актуальних саме навесні, робіт наразі готуються Шпола, Маньківка, Городище, Кам’янка, Канів, Сміла, Ватутіне, Корсунь, Чигирин.
02.05.2019 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter