В урочищі "Катеринопільська дача" школярі висадили ліс на честь загиблих в АТО односельнців

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, у лісі біля Єрок, що на Катеринопільщині, школярі висаджували сосни та дуби на честь трьох загиблих Героїв-односельців. Сіянці висаджували в урочищі «Катеринопільська дача» Звенигородського лісгоспу на горі поблизу старого лісництва на площі 2,8 га.
В урочищі "Катеринопільська дача" школярі висадили ліс на честь загиблих в АТО односельнців

– Висаджуємо ліс на честь загиблих атовців-єрківчан – Сергія Бохонька, Руслана Бобурова та Віталія Чумака. Ми запропонували таку ініціативу, голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий нас підтримав. Нехай висаджені дерева увіковічнять пам’ять про наших Героїв. Закликаю усіх присутніх долучитися, – розпочав захід лісничий Катеринопільського лісництва Сергій Лисяний.

Окрім школярів з учителями, до справи долучилися також Леонід Польовий та перший заступник голови Катеринопільської райдержадміністрації Володимир Коваленко.

– Пам’ять про Героїв буде жити доти, доки ми її плекатимемо у наших серцях. А ці дуби будуть нам постійним нагадуванням про їхній подвиг, – наголосив очільник Єрківської громади, виступаючи перед присутніми.

Висаджуванням сіянців керував майстер лісу Ростислав Пономаренко. Діти мріяли, що колись побачать висаджені власноруч дуби, сосни великими. На запитання, коли з цих маленьких пагонів виросте ліс, Сергій Лисяний відповів:

– Років через п’ять зможете вже тут гриби збирати поміж молодими соснами та дубочками.

Згодом заплановано встановити біля цього лісонасадження меморіальну дошку, аби навіки зберегти пам’ять про подвиг загиблих воїнів.
16.04.2019 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter