У Канівському районі під час лише одного рейду в Роському заказнику виявлено 11 браконьєрів

У Канівському районі під час лише одного рейду в Роському заказнику виявлено 11 браконьєрів Як інформує начальник управління екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков, 11 квітня спеціалістами Держекоінспекції Центрального округу спільно з працівниками водного патруля Управління патрульної поліції в Черкаській області проведено черговий природоохоронний рейд берегами Ро́ського іхтіологічного заказника місцевого значення в Канівському районі Черкаської області.

Під час проведення рейду виявлено 11 (одинадцять) порушників природоохоронного законодавства, які незаконно в межах заказника здійснювали вилов риби. Тому, інспекторами на кожного порушника складено адміністративний протокол за статтею 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення — порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Рибалкам загрожує штраф від 153 до 408 грн. конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих природних ресурсів чи без такої. Розгляд справи проводиться в судовому порядку. Також, при розгляді справи порушниками сплачується судовий збір.

Ро́ський іхтіологічний заказник місцевого значення в Канівському районі Черкаської області створений рішенням Черкаської обласної ради від 21.11.1984 р. № 354. Має площу 123 га. Розташований на землях держзапасу, займає акваторію від гирла р. Рось до с. Межиріч.
12.04.2019 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter