У Черкасах створили підрозділ «Всеукраїнської асоціації мисливців і користувачів мисливських угідь»

У Черкасах відбулася нарада користувачів мисливських угідь Черкащини та мисливствознавців держлісгоспів. Про це інформують у Черкаській ОДА.

Користувачі угідь для вирішення актуальних питань мисливського господарства обговорили необхідність створення відокремленого підрозділу в Черкаській області громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців і користувачів мисливських угідь». Асоціація є громадським об’єднанням зі статусом юридичної особи, яка наразі працює над об’єднанням зусиль і дій з метою відстоювання прав мисливців та користувачів мисливських угідь, забезпечення єдиного потужного впливу на створення нової та удосконалення чинної законодавчої бази з питань ведення мисливського господарства, формування об’єктивної громадської думки про мисливство загалом та впливу полювання на охорону й збереження популяцій як мисливських тварин, так і тваринного світу в цілому.
У Черкасах створили підрозділ «Всеукраїнської асоціації мисливців і користувачів мисливських угідь»

У ході обговорення було вирішено створити такий відокремлений підрозділ, до якого увійшли ряд користувачів мисливських угідь Черкаської області. Директором нового відокремленого підрозділу «Всеукраїнської асоціації мисливців і користувачів мисливських угідь» обрали Олега Кравцова, директора ТОВ МРГ «Черкаське». Також було обрано Раду підрозділу.
29.03.2019 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter