Гусаченко шукає по Черкасах деревину, яку можна пустити на тирсу

Гусаченко шукає по Черкасах деревину, яку можна пустити на тирсуЧеркаські екологи надіслали приписи усім підприємцям, балансоутримувачам територій, орендарям з вимогою у найкоротші терміни обстежити зелені насадження, які знаходяться на прилеглих чи підпорядкованих територіях. Необхідно визначити кількість аварійних та сухостійних дерев. І повідомити про це Департамент ЖКК.

За словами головного еколога міста Володимира Гусаченка, за законом усі підприємства, установи, організації, власники, орендарі, балансоутримувачі зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, їх елементи. Це стосується і зелених насаджень.

— Якщо сухостійне чи аварійне дерево впаде, когось травмує, винним буде саме власник або орендар. Адже він вчасно не подбав про обрізку чи видалення дерев. Тому ми в своїх приписах вимагаємо терміново видалити вкрай аварійні дерева, які становлять реальну загрозу життю чи здоров’ю громадян, — говорить Володимир Гусаченко.

Крім того, екологи пропонують отримати дозвіл та провести формувальну та омолоджувальну обрізку деревам, які цього потребують. Це треба зробити до початку вегетаційного періоду — до кінця лютого-квітня. Санітарну обрізку проводити протягом вегетаційного періоду постійно.

Також балансоутримувачі територій мають виявити дерева, вражені омелою і повідомити про це департамент ЖКГ. Необхідно отримати ордер та провести видалення дерев, уражених омелою більше ніж на 60 %, повідомляють у Черкаській міській раді.
29.11.2012 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter