У Черкаському лісгоспі цього року заліснять 140 гектарів землі

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, в Черкаському лісгоспі стартувала весняна лісокультурна кампанія. На підприємстві цього року створять 140,1 га лісових культур. Крім того, заплановано природне поновлення лісів на площі у 19 га. Станом на сьогодні садіння лісу розпочали практично у всіх лісництвах і вже заліснили площу у 15 гектарів.

У Черкаському лісгоспі цього року заліснять 140 гектарів землі


– Більшість лісництв нашого підприємства мають піщані ґрунти, які швидко прогріваються, тому, щоб виконати лісокультурні роботи в оптимальні агротехнічні строки, ми максимально переходимо на створення лісових культур механізованим способом. Так, із запланованих 140,1 га буде створено механізовано, за допомогою лісопосадкових машин – 107,2 га. А це, у першу чергу, фінансова економія для підприємства, адже при садінні лісу буде задіяна менша кількість працівників, а ще, як показала практика, це і відмінна приживлюваність сіянців, які потім дають гарний приріст – розповідає директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт.

Основною лісоутворюючою породою, що зростає на території підприємства, є сосна звичайна, сіянці якої висадять на площі 123,8 га. Окрім того, сіянцями дуба звичайного заліснять площу у 16,3 га.
19.03.2019 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter