Черкаський лісовий патруль бере участь у з’їзді лісівників України в Луцьку

Як інформують у Черкаській ОДА, делегація лісівників Черкащини на чолі з начальником облуправління Олександром Дзюбенком бере участь у роботі II етапу IV з’їзду лісівників України, що проходить в Луцьку. Тут черкасці представили Лісовий патруль.
Черкаський лісовий патруль бере участь у з’їзді лісівників України в Луцьку

Нагадаємо, що лісовий патруль розпочав роботу в держлісгоспах Черкащини майже рік тому. Це – п’ять позашляховиків “Ford Ranger”, які устаткували лісопожежними модулями, квадрокоптерами, GPS-трекерами, радіостанціями, пожежним інвентарем.

Лісовий патруль діє у держлісгоспах Черкаської області, де переважають хвойні насадження, з протипожежною метою, для охорони лісів від правопорушень. Такі патрульні автомобілі функціонують в Золотоніському, Канівському, Смілянському, Чигиринському, Черкаському держлісгоспах.

Під час пожежонебезпечного сезону такий позашляховик має змогу якомога швидше прибути на місце загорання – при невеликій пожежі одразу ж її локалізувати. Окрім рейдування, гасіння невеликих загорань, цей патруль здійснює роз’яснювальну та попереджувальну роботу з населенням.
15.03.2019 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter