У внз Черкас проходить благодійна акція "Подаруй мені зиму"

Черкаські виші охопила благодійна акція «Подаруй мені зиму». Про це інформують у Черкаському прес-клубі.
У внз Черкас проходить благодійна акція "Подаруй мені зиму"

У її рамках студенти черкаських вишів зібрали вже понад тисячу гривень для допомоги безпритульним тваринам.

- Наші студенти самі запропонували долучитись до збору коштів на харчування і пошук нового дому для вуличних тварин, - розповів ректор Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького Олександр Черевко. – Тому ми одразу ж підтримали акцію «Подаруй мені зиму», кошти від якої були спрямовані у різні куточки Черкащини, де волонтери опікуються безпритульними тваринами.

- У ході цієї акції представники Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» проводять уроки доброти - під час нього наші студенти ділилися досвідом допомоги безпритульним тваринам, тож ми пересвідчилися, що виховуємо наших дітей свідомими і відповідальними, - поділився директор Черкаської філії Європейського університету Віктор Шпильовий.

- Ми навіть не очікували такої активності – під час уроку доброти наші студенти ділилися пропозиціями, як змінити законодавство нашої країни, як допомогти не залишатись на вулиці тваринам, що узимку особливо потерпають від голоду і холоду, - зазначила директор Черкаського комерційного технікуму Людмила Крикуненко. –Мені дуже сподобалися слова нашої студентки про те, що лише людина наділена здатністю розрізняти добро і саме здатність його робити і вирізняє справжню людину.
12.02.2019 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter