На Кременчуцькому водосховищі працівники Черкаського рибоохоронного патруля прорубали лунки, щоб не допустити замору риби

За інформацією Управлінням Державного агентства рибного господарства у Черкаській області, днями працівники виявили скупчення водних біоресурсів біля ополонок, що свідчить про зниження розчиненого кисню у воді. Рибоохоронні заходи проводилися у підвідному каналі до насосної станції («Лесківська канава») в районі с. Леськи Черкаського району.
На Кременчуцькому водосховищі працівники Черкаського рибоохоронного патруля прорубали лунки, щоб не допустити замору риби

Тож з метою попередження заморних явищ та масової загибелі водних біоресурсів працівники Черкаського рибоохоронного патруля спільно з користувачами водних біоресурсів провели ряд профілактичних заходів. А саме – прорубування лунок та встановлення снопів з очерету.

Крім цього, до Державної екологічної інспекції Центрального округу направили листа з проханням здійснювати вимірювання показників складу та властивостей води у відмежованих ділянках Кременчуцького водосховища.

Такі заходи сприятимуть попередженню заморних явищ та масовій загибелі водних біоресурсів на Кременчуцькому водосховищі, які можуть виникнути внаслідок зниження розчиненого у воді кисню.
10.01.2019 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter