За останні три доби на Черкащині рибінспектори вилучили у браконьєрів 200 кіло пійманої риби

За останні три доби на Черкащині рибінспектори вилучили у браконьєрів 200 кіло пійманої риби Як інформують у державному агентстві рибного господарства, з 9 по 11 листопада державними інспекторами Черкаського рибоохоронного патруля було виявлено 54 порушення природоохоронного законодавства. Зокрема, складено 34 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП, 12 - за ч. 4 ст. 85 КУпАП, два – за ст. 164 КУпАП та шість актів виявлення безхазяйного майна.

Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 53 839 грн. У правопорушників вилучено 200 кг водних біоресурсів та 22 заборонені знаряддя лову.

Для прикладу, дев’ятого листопада під час проведення рибоохоронного рейду в с. Митниця Шполянського району було затримано порушника. Чоловік на місцевому ставку займався незаконним виловом водних біоресурсів за допомогою двох мисинових сіток. При цьому, порушнику вдалось добути 40 кг риби, а саме: товстолобик – 131 шт. та щука – 1 шт. Збитки становлять 33 490 грн.

10 листопада було викрито чоловіка, який здійснював незаконний вилов риби методом багріння з дюралевого човна. На момент затримання у нього було виявлено 12 екз. судака, загальною вагою 5 кг. Сума збитків склала 6 120 грн. Порушення вдалось зафіксувати на Кременчуцькому водосховищі, поблизу м. Черкаси.

Цього ж дня в адміністративних межах м. Черкаси було затримано громадянина, який проводив лов риби методом багріння за допомогою потрійного гачка № 20 з дюралевого човна. Порушник виловив 84 кг товстолобика (8 екз.). Завдано збитків у розмірі 3 570 грн.

На місце скоєння правопорушень було викликано працівників поліції для проведення слідчих дій. На всіх осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. За всіма наведеними фактами вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень.
13.11.2018 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter