За останні 2 роки Черкащина входить у п'ятірку областей за темпами ліквідації стихійних смітників

За останні 2 роки Черкащина входить у п'ятірку областей за темпами ліквідації стихійних смітників За інформацією Міністерства екології та природних ресурсів, на електронну мапу сміттєзвалищ, яку Мінприроди запустило у вересні 2016 році, громадяни надіслали близько 5 тисяч повідомлень про виявлені сміттєзвалища. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Він зазначив, що третій рік поспіль користуються сервісом Мінприроди, який допомагає боротися зі стихійними сміттєзвалищами.

Із 5 тисяч сміттєзвалищ, про які надійшла інформація із різних регіонів України, місцевою владою прибрано близько половини, понад тисячу заявок перебувають на стадії виконання, у близько 700 випадках прострочено терміни виконання і ще близько тисячі – потребують підтвердження заявником.

«Я просив би всіх, хто користується електронною мапою сміттєзвалищ, стежити за розглядом їхніх заявок. Сучасні технології і функціонал мапи дозволяють відстежувати, на якому етапі звернення. Місцева влада має місяць для того, щоб належно відреагувати на ці звернення від громадян. Інформація про прибране сміття з’являється на мапі на підставі даних, отриманих саме від місцевої влади. Мінприроди фізично не може проконтролювати якість виконання кожної заявки. Саме тому ми свого часу передбачили можливість для громадян самим оцінювати якість виконаної роботи», – пояснив Міністр екології та природних ресурсів України.

Найбільше смітників протягом двох років ліквідовано у Київській, Харківській, Дніпропетровській, Миколаївській та Черкаській областях.
29.10.2018 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter