3 листопада на Черкащині відкриють сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин

3 листопада на Черкащині відкриють сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин У Черкасах відбулася нарада з користувачами мисливських угідь області та мисливствознавцями держлісгоспів. Участь у засіданні взяли також директори державних лісогосподарських підприємств. Про це інформують у Черкаській ОДА.

Головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка повідомив, що згідно зі спільним рішенням користувачів мисливських угідь, сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин на Черкащині відкриють 3 листопада 2018 року і триватиме він до 24 лютого 2019 року.

Він також наголосив на необхідності посилення роботи з охорони державного мисливського фонду від браконьєрів – як користувачами мисливських угідь, так і працівниками державної лісової охорони. На період сезону полювання єгерська служба держлісгоспів, працівники державної лісової охорони будуть здійснювати постійні патрулювання не лише у дні полювання, а й у решту днів, з метою зменшення кількості порушень полювання.
26.10.2018 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter