У Черкаській області стартувала акція «Дуби Шевченка єднають Україну»

На Черкащині стартувала загальнонаціональна екологічна акція «Дуби Шевченка єднають Україну». Як інформує обласне управління лісового та мисливського господарства, перші саджанці, вирощені із тисячолітніх шевченкових дубів, у селі Моринці Звенигородського району, висадив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Також до заходу долучились перший заступник Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль, начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, начальник управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Олена Звягінцева, директор державного підприємства «Лисянське лісове господарство» В’ячеслав Шако та учні Лисянського шкільного лісництва.

У Черкаській області стартувала акція «Дуби Шевченка єднають Україну»


Мета акції «Дуби Шевченка Єднають Україну» – порятунок вікових та пам’ятних дубів періоду життя Тараса Шевченка та висадження молодих дерев-спадкоємців.

Учасники заходу висадили саджанці, які проросли із жолудів дубів, що зростають на Чернечій горі. Відтепер ця символічна дубова алея зростатиме в зоні діяльності Лисянського лісгоспу, а відтак лисянські лісівники доглядатимуть за нею.

Частину паростків із малої Батьківщини Кобзаря учасники акції повезуть на Донеччину, Львівщину, Київщину, Херсонщину, Чернігівщину, Вінниччину та Полтавщину, щоб висадити їх там.
08.10.2018 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter