Генпрокуратура: Черкаська міськрада фактично дозволила забудовнику вести будівництво на землях водного фонду

За інформацією відділу громадськості та ЗМІ Генпрокуратури України, прокуратурою Черкаської області встановлено, що Соснівським районним судом м. Черкаси за позовом недобросовісного забудовника всупереч положенням земельного законодавства зобов’язано Черкаську міську раду фактично змінити цільове призначення 3,2 га землі з земель водного фонду (прибережна захисна смуга Кременчуцького водосховища) на землі громадської та житлової забудови.

Водночас Черкаська міська рада самоусунулася від подальшого захисту державних інтересів у цій справі та не оскаржила незаконне рішення суду першої інстанції, що сприяло незаконній житловій забудові прибережної захисної смуги.

Зважаючи на виявлені порушення, прокурор звернувся до суду з апеляційною скаргою.

Проте Київський апеляційний адміністративний суд безпідставно її відхилив, що зумовило звернення органів прокуратури до Верховного Суду.

За активної участі Генеральної прокуратури України постановою Великої Палати Верховного Суду від 11.09.2018 вищезазначені судові рішення скасовані та постановлено нове рішення про відмову забудовнику в позові.
18.09.2018 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter