В ОДА знову радилися про те, що робити із забрудненими річками Черкаської області

В ОДА знову радилися про те, що робити із забрудненими річками Черкаської області Результати проведених на сьогодні заходів з поліпшення гідрологічного стану річок області обговорили в обласній адміністрації. Мова про 4 суббасейни річок Тясмин, Ятрань, Супій, Гнилий Тікич. Також про ситуацію на р. Рось.

Засідання відбулось у режимі селекторного зв’язку з керівниками районів, міст й ОТГ, за участі представників структурних підрозділів ОДА і територіальних органів виконавчої влади, під головуванням першого заступника очільника області Віталія Коваля.

– Наше завдання нині – посилити заходи з поліпшення гідрологічного стану річок Черкащини. Керівники ж на місцях несуть особливу відповідальність за стан водойм на їхній території та в першу чергу мають бути зацікавленими у виділенні необхідного фінансування для якісного втілення відповідних проектів з покращення стану річок. Результат залежать в тому числі й від вашої ініціативи та оперативності, – звернувся до присутніх у студіях керівників перший заступник. – Тож, маєте ще до кінця року час для реалізації запланованих попередньо заходів та розробки нових – з метою подачі на розгляд комісії з відбору природоохоронних заходів.

Віталій Володимирович зазначив, що цьогоріч заходи, спрямовані на покращення гідрологічного та санітарного стану водних об’єктів по суббасейнах річок Супій, Тясмин, Гнилий Тікич, Ятрань, визначені, за пропозиціями відповідної комісії, пріоритетними. Йдеться про очищення водних об’єктів, що забруднюються внаслідок замулення та занесення русел річок та акваторій водойм, їхнього заростання. Також про боротьбу з масовим цвітінням синьо-зелених водоростей, дотриманням режиму господарської діяльності в прибережних захисних смугах водних об’єктів, зарегулювання стоку, про підвищення рівня самоочисної здатності та ін.
14.08.2018 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter