Черкаська облрада:"виїмка ялинок проведена з дотриманням вимог чинного законодавства"

Черкаська облрада:"виїмка ялинок проведена з дотриманням вимог чинного законодавства"Днями біля адмінбудівлі Будинку рад було проведено роботи, в ході яких здійснено виїмку та пересадку зелених насаджень на прилеглій території.
Комунальне підприємство «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності», в користуванні якого перебуває ця земельна ділянка, надало роз’яснення з приводу проведення вищезазначених робіт.

Насамперед, зауважують на підприємстві, всі роботи на цій земельній ділянці ведуться відповідно до проекту. Для цього ще на початку року замовник звернувся до міськвиконкому про наміри провести озеленення ділянки, на якій здійснюється реконструкція. Таким чином, була подана заява про наміри та додано інші нормативні документи до неї і в газеті «Місто» 15 лютого 2012 року (№3) її було надруковано. Всі бажаючі могли ознайомитися та висловити зауваження і пропозиції з приводу цього, адже в публікації було вказано контактні телефони замовника (КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності»), проектантів, відділу екології департаменту ЖКК Черкаської міської ради.
Інші необхідні заходи також проводилися з дотриманням вимог чинного законодавства.

Зокрема, проведено комісійний огляд зелених насаджень, про що складено відповідний акт у квітні 2012 року. Паралельно розпочалося виготовлення проекту на озеленення території. Філія ДП «Укрдержбудекспертиза» в Черкаській області видала позитивний експертний звіт по проекту.
Замовник звертався й до громадськості, хоч згідно п.3 Порядку видалення зелених насаджень на території м. Черкаси, затвердженого рішенням Черкаської міської ради 22 квітня 2008 року №4-387, у разі проведення реконструкції або капітального ремонту об’єкта благоустрою громадські слухання не передбачені.
До речі, до розробки проекту озеленення, отримання консультації та кваліфікаційної допомоги було залучено працівників лісового господарства і наукових працівників Національного дендрологічного парку «Софіївка». При перенесенні ялинок враховані терміни пересадження, що рекомендовані саме фахівцями дендропарку.
Як повідомляють в комунальному підприємстві «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності», ялинки, котрі раніше росли під вікнами Будинку рад, не буде втрачено. Нині їх вже висаджено неподалік с. Будище Черкаського району – на території Мошнівського лісництва, котре підпорядковується ДП «Черкаське лісове господарство».

У Черкаській обласній раді наголошують, що оновлена прилегла територія Будинку рад, після завершення всіх робіт щодо її реконструкції набуде кращого естетичного вигляду.
06.11.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter