У лісгоспах Уманського району вирощують понад 30 видів декоративних рослин

У Синицькому лісорозсаднику Уманського лісгоспу вирощують понад 30 видів декоративних рослин. Туї, самшити, спіреї, ялівці, вейгела, сантоліна багато інших – усе це користується неабиякою популярністю як серед місцевої громади, так і серед установ та організацій з усієї області. Про це інформує обласне управління лісового та мисливського господарства.

У лісгоспах Уманського району вирощують понад 30 видів декоративних рослин


Головне завдання полягає у вирощуванні гарного декоративного посадкового матеріалу для реалізації, а також для озеленення структурних підрозділів підприємства.

В теплиці, що розташована поряд із розсадником, в коробах проводиться живцювання декоративних рослин. Загалом тут вирощують понад 15 видів декоративних порід, які згодом висаджуються у відкритий грунт на розсадник. Найпопулярніші серед них форзиція, лаванда, лапчатка, барбарис, дерен, гортензія, керія, вейгела, сантоліна, піон деревовидний, жасмин. Щорічно підприємство працює в напрямку збільшення асортименту.

У Синицькому лісорозсаднику багато років працюють над вирощуванням якісного декоративного посадкового матеріалу. У господарстві напрацьовано цінний досвід вкорінення живцями, розмноження насінням та щепленням, закладено маточні плантації декоративних видів.
У лісгоспах Уманського району вирощують понад 30 видів декоративних рослин

Для безперебійного забезпечення тепличного господарства водою тут облаштували свердловину. Адже для вирощування якісного посадкового матеріалу необхідно дотримуватись правильного температурного режиму та оптимального рівня вологості. Саме з цією метою в теплиці було встановлено систему туманного зрошення.
25.07.2018 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter