"Черкасиводоканал" замінить кілометр водопровідної мережі на Сумгаїтській

"Черкасиводоканал" замінить кілометр водопровідної мережі на Сумгаїтській Як інформує КП "Черкасиводоканал", через аварійність мережі водопостачання по вул. Одеській працівники водоканалу неодноразово вимушені були ліквідовувати пориви. Критичний стан водопроводу діаметром 200 мм обумовлений тривалим терміном експлуатації, адже збудований він ще у 60-х роках минулого століття. У зв’язку з цим підприємством було прийнято рішення щодо реконструкції зношеної ділянки.

Відтак на замовлення КП «Черкасиводоканал» розроблено робочий проект «Реконструкція водопровідних мереж по вул. Одеській від вул. Онопрієнка до вул. Сумгаїтської в м. Черкаси», відповідно до якого буде замінено майже кілометр старих труб на нові поліетиленові з гарантійним терміном експлуатації щонайменше 20 років.

Для оперативного виконання будівельно-монтажних робіт наразі на місці працюють дві бригади слюсарів та спецтехніка. Працівники прокладають траншею для нової мережі. Виконання реконструкції ускладнене наявністю інших комунікацій. Ці роботи значно покращать стан водопостачання мікрорайону «Лісовий».

Роботи триватимуть ще кілька місяців, однак це не завдасть жодних незручностей черкащанам.
25.07.2018 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter