Держекоінспекція: підбито підсумки операції "Нерест-2018" на Черкащині

Держекоінспекція: підбито підсумки операції "Нерест-2018" на Черкащині Як інформують у Держекоінспекції в Черкаській області, підведено підсумки операції «Нерест — 2018».

У період весняно-літнього нерестового періоду 2018 року спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно з працівниками Національної поліції, представниками громадських організацій екологічного спрямування та громадськими інспекторами з охорони довкілля Черкаської області проведено 58 природоохоронних рейдів, спрямованих на виявлення порушень правил рибальства на водних об'єктах області, в тому числі на територіях природно-заповідного фонду, а також на місцях реалізації водних живих ресурсів.

Основна увага при проведенні рейдів була приділена виявленню порушень на територіях природно-заповідного фонду, а саме Липівського орнітологічного заказника загальнодержавного значення, Національного природного парку «Нижньосульський», Роського іхтіологічного заказника, Канівського природного заповідника.

У ході проведення заходів виявлено 61 порушення, до адміністративної відповідальності притягнуто 25 громадян, 11 матеріалів направлено до суду. За 4 матеріалами відкрито кримінальні провадження. Сума накладених штрафів складає 2 074 гривень. Обраховані збитки, завдані рибному господарству, становлять 25 394 гривень.

Вилучено та передано до рибоприймального пункту 496,5 кілограмів незаконно добутих водних живих ресурсів, кошти за які перераховано до державного бюджету, а також виявлено та вилучено 214 знарядь лову — 180 сіток загальною довжиною 9140 метрів та 34 ятери, які в подальшому буде знищено.
18.06.2018 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter