У Смілянському лісгоспі створили новий рекреаційний пункт для відпочинку

Як інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, відпочивати на природі, особливо в лісі, завжди приємно, адже там можна отримати безліч позитивних емоцій: подихати свіжим чистим повітрям, помилуватися гарними краєвидами, насолодитися тишею.

Та відпочинок у лісі повинен бути безпечним, зручним та затишним. Для цього лісівники ДП «Смілянський лісгосп» постійно займаються створенням рекреаційних пунктів, адже наявність облаштованих місць відпочинку знижує ризик виникнення пожеж в лісах, сміттєзвалищ, частково сприяє контролюванню масового перебування населення у лісі.
У Смілянському лісгоспі створили новий рекреаційний пункт для відпочинку

У Володимирівському лісництві під керівництвом лісничого Олександра Кисилічина було створено новий рекреаційних пункт. Основною родзинкою даної зони відпочинку є лісова криничка, що знаходиться на обході майстра лісу Петра Ярошенка, який і взяв її під свою опіку.

У криничці чудова смачна вода, адже, як зазначають лісівники, ліс значно поліпшує бактеріологічні властивості води та зменшує кількість бактерій у воді більш ніж у 20 разів.

У рекреаційному пункті є все необхідне для відпочинку – стіл та лавки для відпочинку під відкритим небом, місце для розведення вогню та сміття. Тож кожен бажаючий, відвідавши це казкове місце, зможе зручно відпочити та насолодитися смачною водою з лісової кринички.
12.06.2018 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter