У парках Черкас встановили комплекти урн для роздільного збору сміття

У чотирьох черкаських парках встановили 7 комплектів урн для роздільного збору сміття. Також у цих парках вже є по два контейнери для відходів зі скла та пластику. Ще шість встановили у лісопарковій зоні.

Про це інформують у прес-службі КП «Дирекція парків.

У одному комплекті вартістю близько 6 тисяч – три урни: для пластику, скла та решти відходів.
У парках Черкас встановили комплекти урн для роздільного збору сміття

- Одна урна важить близько 100 кг. Вони - антивандальні: їх ані піднімуть, ані вкрадуть, ані потрощать, - говорить директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. - Ми вже встановили по два комплекти у парку «Хіміків» та «Перемога». До кінця тижня ще два комплекти з’являться у «Сосновому бору», один - у «Долині троянд».
По два великі контейнери вже встановили у парку «Перемога», «Хіміків», «Сосновий бір» та Долині троянд. Один контейнер призначений для відходів із пластику, інший – зі скла. Ще 6 - у лісопарковій зоні (23-24-ий квартали).

Нині у КП планують підписати догоів із підприємствами, які забиратимуть із контейнерів зібраний пластик та скло. Це дозволить навіть заробляти кошти.
У парках Черкас встановили комплекти урн для роздільного збору сміття

За словами заступника директора КП «Дирекція парків» Андрія Кучі, одна тонна пластику коштує близько 4 тисяч гривень, а скла – близько 800-1000 грн.

- Отримані кошти підприємство зможе спрямувати або ж на придбання додаткових комплектів урн, техніки чи інші розвиткові проекти підприємства, - говорить Куча. – Окрім того ми маємо привчати жителів міста до роздільного збору сміття. Якщо експеримент буде успішним, то будемо звертатися до депутатського корпусу, планувати в бюджеті міста кошти на придбання додаткових комплектів урн та контейнерів.
13.04.2018 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter