Держлісгоспи Черкащини розпочали висадку молодих лісів

За повідомленням обласного управління лісового та мисливського господарства, цьогорічна пізня весна, холодний температурний режим та сніговий покрив затримали старт лісокультурної кампанії, який зазвичай на Черкащині починається у березні.

2 квітня державні лісогосподарські підприємства області розпочали садіння лісу. Лісопосадкові роботи розпочалися у Лисянському, Кам`янському, Канівському лісгоспах – вже створено понад 30 гектарів лісових культур. Про це повідомив головний спеціаліст лісового та мисливського господарства обласного управління Анатолій Левицький.
Держлісгоспи Черкащини розпочали висадку молодих лісів

Загалом на 2018 рік у держлісгоспах Черкащини заплановано відтворення лісів на загальній площі 1245 гектарів, з них лісовідновлення – 1031,5 гектарів, природне поновлення – 182,5 гектарів, захисні насадження – 31 гектар. У лісових розсадниках для цього вирощено понад 10 мільйонів сіянців, заготовлено майже 50 тонн лісового насіння.

Основними лісоутворюючими породами для області є сосна звичайна та дуб звичайний, висаджуватимуть й інші породи – дуб червоний, горіх чорний.
03.04.2018 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter