Коваль: Про запобігання поширенню в Черкаській області АЧС

Коваль: Про запобігання поширенню в Черкаській області АЧС Як інформують у Черкаській ОДА, 1-й заступник голови ОДА Віталій Коваль про запобігання розповсюдженню АЧС в області.

– Враховуючи досвід попередніх років, реалізуємо в регіоні комплекс профілактичних заходів, аби максимально запобігти розповсюдженню африканської чуми свиней. Працюємо над цим спільно з територіальними підрозділами Держпродспоживслужби в області та державними установами ветеринарної медицини, застосовуючи відповідний закон, інструкції та нормативно-правові акти.

Зауважу, торік у вересні було прийнято обласну програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання. Програма передбачає підтримку ветмедицини на місцях, профілактичну роботу з господарствами, наявність дезінфікуючих засобів тощо. Відповідні Програми підготовлено на районних рівнях, де передбачено видатки на їхнє виконання в розмірах, визначених обласною Програмою. Зокрема, для придбання дезінфекційних установок та деззасобів, паливно-мастильних матеріалів, комплектів спецодягу та спецвзуття.

На сьогодні ж поміж власників тварин розповсюджують інформаційні матеріали стосовно правил біобезпеки, шляхів попередження проникнення та поширення африканської чуми свиней та інших інфекційних захворювань тварин.
22.03.2018 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter