У Кам'янському районі цього року буде висаджено 129 гектарів молодого лісу

Як інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, в осінній період 2017 року у структурних підрозділах було заготовлено 1,7 тис. кілограмів жолудя дуба звичайного та 4,1 тис. кілограмів горіха чорного. Більша частина цього лісового насіння вже висіяна в лісові розсадники на загальній площі у 0,8 га. Це, в свою чергу, дозволить забезпечити підприємство необхідним посадковим матеріалом на 2019 рік.

Решта лісового насіння ще зберігається у спеціальних умовах, щоб не втратило здатності до проростання, і буде висіяно незабаром за сприятливих погодних умов.
У Кам'янському районі цього року буде висаджено 129 гектарів молодого лісу

Посадковим матеріалом, необхідним для створення лісових культур, підприємство забезпечено у повній мірі – вирощено 477 тис. сіянців дуба звичайного та 10 тис. – горіха чорного. Усі сіянці успішно пережили зиму і готуються стати молодими насадженнями.

Як відзначає директор лісгоспу Віталій Верес, загалом в межах підприємства буде заліснено 129 га площ – таке завдання цьогорічної весняної лісокультурної кампанії для кам`янських лісівників. З них лісові культури планують створити посадкою сіянців на 88 га, посів проведуть на 41 га.
13.03.2018 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter