Черкаська РДА незаконно виділила земельну ділянку лісового фонду у приватну власність у Свидівку, - прокуратура

Черкаська РДА незаконно виділила земельну ділянку лісового фонду у приватну власність у Свидівку, - прокуратураЧеркаська РДА незаконно виділила земельну ділянку лісового фонду у приватну власність у Свидівку, - прокуратураПрокуратурою Черкаської області в апеляційному порядку доведено законність та обґрунтованість позовних вимог про скасування державної реєстрації та витребування з незаконного володіння на користь держави земельної ділянки лісового фонду в межах Свидівоцької сільської ради.

Встановлено, що земельну ділянку за рахунок лісів незаконно передано Черкаською райдержадміністрацією в приватну власність громадянину для будівництва та обслуговування житлового будинку.

З метою захисту інтересів держави в частині повернення незаконно втраченої землі, прокуратура попередньо звернулася до суду з позовом, за яким визнано протиправним і скасовано розпорядження райдержадміністрації, яка перевищила свої повноваження, надавши землі лісового фонду не для лісогосподарських потреб, взагалі не маючи права ними розпоряджатися.

У подальшому, прокуратурою пред’явлено до суду позов про витребування земельної ділянки в громадянина, який придбав її за договором купівлі-продажу.

Попри відмову у задоволенні вказаного позову Черкаським районним судом, за апеляційною скаргою прокурора апеляційним судом Черкаської області позов прокурора задоволено, земельна ділянка підлягає поверненню на користь держави.
02.03.2018 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter