В Умані готова до експлуатації повітродувна станція каналізаційно-очисних споруд

В Умані готова до експлуатації повітродувна станція каналізаційно-очисних спорудУправлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області зареєстровано декларацію про готовність до експлуатації повітродувної станції каналізаційно-очисних споруд міста Умань.

Замовником технічного переоснащення об’єкту, розташованого в адміністративних межах Собківської сільської ради Уманського району, є КП «Уманьводоканал», а підрядником – ТОВ «Виробничо-технічний центр «Динамо-Континент».

Реконструкцію станції здійснено в межах природоохоронних програм регіону 2016-2017 років, а саме – «Здійснення заходів щодо реалізації пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища» та «Здійснення природоохоронних заходів». Також для реалізації проекту частково було залучено фінансування з місцевого бюджету.

Оновлена повітродувна станція міста покращить якість очищення стічних вод та не допустить потрапляння шкідливих речовин до річки Уманки. Крім того, сучасне обладнання дозволить заощадити електроенергію, а відповідно – кошти місцевої громади.
28.02.2018 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter