Золотоніська ПП не сплатило за скид стічних вод у каналізацію,-прокуратура

Золотоніська ПП не сплатило за скид стічних вод у каналізацію,-прокуратура  Золотоніською місцевою прокуратурою встановлено, що приватне підприємство м. Золотоноша не сплатило рахунки за скид до мережі Золотоніської міської каналізації стічних вод із забрудненням, концентрації яких перевищують гранично допустимі норми, в розмірі 76 273,78 грн.

Так, у вересні 2015 року між КП «Міський водоканал» та приватним підприємством укладено договори про надання послуг з постачання холодної води і водовідведення юридичним особам, відповідно до умов яких Виконавець зобов’язується своєчасно надавати Споживачеві відповідної якості послуги з постачання холодної води і водовідведення, а споживач зобов’язується своєчасно оплачувати надані послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, що передбачені договором.

Працівники КП «Міський водоканал» провели відбір проб стічних вод приватного підприємства, за якими здійснили лабораторні дослідження на вміст гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в стічних водах, що потрапляють в каналізацію м. Золотоноша. За результатами чого, виявлено факт перевищення допустимих концентрацій забруднюючих речовин, у стічних водах, що зафіксовано у протоколах дослідження стічних вод.

Приватному підприємству виставлено рахунки за скид понаднормативних забруднень при порушенні встановлених показників, однак плата за скид понаднормативних забруднень в розмірі 76 273,78 грн. не сплачена.

А тому, з метою поновлення порушених інтересів держави Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення плати за скид понаднормативних забруднень.
12.02.2018 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter