В урочищі Мамай біля Коробівки встановлено факти порушень прав рибальства, - Держекоінспекція

В урочищі Мамай біля Коробівки встановлено факти порушень прав рибальства, - Держекоінспекція За інформацією Державної екологічної інспекції в Черкаській області, під час проведення природоохоронного рейду працівниками екологічної інспекції в урочищі «Мамай» адміністративні межі Коробівської сільської ради виявлено 2 факти порушень правил рибальства, а саме здійснення ловлі щуки з-під криги з перевищенням дозволеної кількості зимових вудок — «жерлиць» або, як їх ще називають — «щуковок».

Правилами любительського і спортивного рибальства встановлено обмеження щодо їх кількості. Вказано, що на водоймах загального користування, а також тих, що закріплені за громадськими об'єднаннями — не більше п'яти на рибалку! На жаль, не всі любителі зимової ловлі щуки дотримуються цієї вимоги. А деякі «любителі" дозволяють собі застосовувати і по 10, і по 20, і навіть по 30 «жерлиць» одночасно.

По кожному випадку складено адміністративний протокол за частиною 3 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Максимальний штраф за цією статтею становить 170 гривень.

Також, цього дня виявлено факт незаконного лову на території орнітологічного заказника «Липівський», за що на порушника складено протокол по статті 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
06.02.2018 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter