Екоінспекція: У Липівському заказнику залишилися на зимівлю близько 50 білих лебедів

Екоінспекція: У Липівському заказнику залишилися на зимівлю близько 50 білих лебедів 23 січня до Державної екологічної інспекції у Черкаській області надійшло повідомлення від жителів станції Панське Черкаської області, що на Кременчуцькому водосховищі на відстані 150 метрів від дамби знаходиться зграя лебедів.

Перелітні птахи залишаються зимувати, якщо відчувають теплу зиму, або ж невчасно вивели пташенят і малеча ще не може стати на крило.

Спеціалістами Держекоінспекції встановлено, що зграя нараховує близько 50 особин і знаходиться в Липівському орнітологічному заказнику на вільному від криги плесі. Наразі в заказнику є значна кількість ділянок, на які птахи можуть перелітати. Навіть якщо крига скує всю водойму, лапи у лебедів не мерзнуть на льоду. Вони триматимуться купки. Їх можна буде підгодовувати. Якщо виникне необхідність, будемо рятувати, а поки спостерігаємо за поведінкою лебедів.

Тож хочемо заспокоїти небайдужих громадян і переконливо просимо не турбувати птахів, так як при наближені до зграї це може їх сполохати.
24.01.2018 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter