Водоканалівці показали черкаським студентам, як дніпровська вода стає питною

Водоканалівці показали черкаським студентам, як дніпровська вода стає питноюСтуденти Черкаського державного технологічного університету побачили, як річкова вода перетворюється в питну. Для них головний технолог КП "Черкасиводоканал" Олександр Гончаренко провів екскурсію на Дніпровській водоочисній станції (ДВС). Перед безпосереднім ознайомленням з повною технологічною схемою роботи водоочисної станції, Олександр Володимирович розповів гостям про історію побудови, а потім студенти побачили всі етапи підготовки питної води від водозабору до подачі її в місто.
За словами головного технолога, якість річкової води характеризується високим рівнем органічного забруднення, заліза та мікробіологічними показниками. Тож технологічні параметри водопідготовки постійно коригуються в залежності від якості води в Дніпрі.
- В 2010 році набув чинності новий, більш жорсткий стандарт якості на питну воду. Він уніс свої корективи і в роботу «Водоканалу», - зазначив Олександр Володимирович, - тому ми переглянули технологію очищення води в бік зменшення кількості хлору. Зараз для очищення дніпровської води ми використовуємо найсучасніші реагенти як вітчизняного, так і закордонного виробництва, використовуємо новітнє дозувальне обладнання.
Головний технолог розповів про методи очищення води, які нині використовує підприємство. Ознайомив з повною технологічною схемою роботи водоочисної станції.
Також студенти побували в лабораторії, у залі фільтрів та загалом змогли оцінити масштабність роботи Дніпровської водоочисної станції.
Практика проведення екскурсій на об'єкти підприємства є традиційною. Адже безпосереднє ознайомлення студентів та школярів з процесом водопідготовки допоможе краще орієнтуватися у питаннях водозабезпечення та проблемах екології водних ресурсів, повідомляє прес-служба КП "Черкасиводоканал".
19.10.2012 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter