У Золотоношці - масовий мор риби

У Золотоношці - масовий мор риби17 жовтня в Золотоніському районі, в адміністративних межах Чапаєвської сільської ради, в прибережній зоні річки Золотоношки було виявлено загибель риби (щука, плітка, верховод). Середня кількість загиблої риби – 2 екземпляри на 1 кв.м. Протяжність ділянки, де виявлено загиблу рибу, становить приблизно 1,5 км.
Лабораторією Державної екологічної інспекції у Черкаській області проведено замір вмісту розчиненого у воді кисню. За експрес-аналізом вміст кисню у воді становить лише 0,8 мг/л при нормі 4 мг/л. Також для хімічного аналізу було відібрано проби води (результати аналізів будуть готові протягом 5 днів), повідомили в Управлінні МНС у Черкаській області..

На місці події працювала спеціально створена комісія у складі іхтіологів Держрибохорони у Черкаській області, представників Золотоніської СЕС, Державної екологічної інспекції, Черкаської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, оперативна група служби цивільного захисту в Золотоніському районі ТУ МНС.
18.10.2012 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter