Прокуратура: Тальнівська СЕС спокійно спостерігала за забрудненням Тальянки і Гірського Тікича

Прокуратура: Тальнівська СЕС спокійно спостерігала за забрудненням Тальянки і Гірського ТікичаПрокуратура Тальнівського району за дорученням прокуратури області перевірила додержання вимог законодавства про охорону водних ресурсів, зокрема річок Тальянки та Гірського Тікича.
Перевіркою встановлено, що працівниками Тальнівської районної санітарно-епідеміологічної станції проведено відбір зразків води в районі річок Тальянки та Гірського Тікича. Результати лабораторних досліджень показали, що вода не відповідає вимогам «Санітарних правил охорони поверхневих вод від забруднення», а саме, по вмісту біологічного споживання кисню та вмісту аміаку.
Незважаючи на встановлення очевидних порушень закону, працівниками вказаної санітарно-епідеміологічної станції, всупереч вимогам ст. ст. 18, 39 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» не вжито ніяких заходів для визначення джерела та причин забруднення водних об’єктів, притягнення до відповідальності винуватих посадових осіб, локалізації та усунення наслідків забруднення.
За результатом перевірки прокуратурою району на усунення порушень зазначеного Закону внесено подання на ім’я головного державного санітарного лікаря Тальнівського району, інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.
17.10.2012 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter